Razem 302 627 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 30 hektarach powierzchni znajdują się cztery strefy, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę.

 

Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Znajduje się tutaj 21 bajkowych atrakcji przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia.

Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. O fantastyczną zabawę zadbają m.in roller coastery Dragon, Boomerang; atrakcje wodne, w tym jedna z ulubionych - Splash Battle jak również Atlantis czyli spływ rwącą rzeką na kilkuosobowych pontonach.

Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA. Nazwa ta idealnie określa co jest istotą tego miejsca. EMOCJE i ENERGIA! W tej strefie znajduje się 10 atrakcji. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny rollercoaster na świecie.

Zwieńczeniem całości jest WATER PARK czyli strefa wodna, dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Do dyspozycji gości jest 1800 m2 powierzchni basenowych oraz TROPICAL FUN z 10 unikatowymi zjeżdżalniami.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich EXTREME SHOW z udziałem motocykli FMX, rowerów BMX quadów i super szybkich samochodów. Na rodziny czekają musicale, na scenach 4 teatrów, gdzie występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący np. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.

Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku. Więcej informacji i zdjęć znaleźć można na stronie internetowej www.energylandia.pl.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.11.2018 13:59
Cena: 119 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 610650
Rubryka ogłoszenia: Hobby
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 1ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 2ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 3ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 4ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 5ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 6ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 7ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 8ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 9ENERGYLANDIA – NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA CAŁEJ RODZINY - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Park Rozrywki Energylandia
Województwo: Małopolskie
E-mail: info@energylandia.pl
Telefon: +48334861500
Telefon 2: +48724222000
Web: www.energylandia.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Park Rozrywki Energylandia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hobby
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)