Razem 314 039 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Militaria to temat, który interesuje sporą liczbę ludzi. Zróżnicowana oferta naszego sklepu została przygotowana ze względu na takie właśnie osoby. Prowadzimy sprzedaż sprzętu oraz akcesoriów militarnych o naprawę wysokiej jakości. Wszystkim pasjonatom militarystyki zaproponować można na przykład wiatrówki. Obowiązujące przepisy mówią o tym, że posiadanie ich jest legalne bez posiadania żadnego zezwolenia, a zatem jest to idealna propozycja dla osób, które nie otrzymali uprawnień. Warto zwrócić uwagę także na paralizator. Spora liczba ludzi zdecydowało się na ich zakupienie, żeby w razie groźnych sytuacji zdołać obronić siebie i swoich bliskich. Trafnym wyborem jest latarka z paralizatorem, która doskonale sprawdza się w przypadku osób wracających do domu nocą. Wszyscy ludzie, którzy pragną zabawić się w archeologów mają szansę zakupić u nas także wykrywacz metali. To tylko fragment z naszej obszernej oferty. Każdy ze sprzedawanych w tym miejscu produktów został wykonany w doskonały sposób, ze względu na co jest trwały i komfortowy w użyciu. Ponadto zapewniamy też atrakcyjną ofertę cenową oraz fachową obsługę wszystkich klientów.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.09.2019 16:56
Cena: 699 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 688300
Rubryka ogłoszenia: Military komis
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Wiatrówki pcp - atrakcyjne ceny na PROTARGET.pl - Zdjęcie nr 1Wiatrówki pcp - atrakcyjne ceny na PROTARGET.pl - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michał Strzelec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.protarget.com.pl/pol_m_Strzelectwo_Wiatrowki_Wiatrowki-d
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Michał Strzelec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Military komis
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)